Aktuality

Jarní joga - wellness víkend 2022

Termín 22.-24.4. 2022

Místo: Hotel Sand Martin ****

Přihlášení a info: https://www.capro.cz/zajezdy/jogovy-vikend-s-terezou-berankovou.html

Individuální lekce na Kavčích horách

Každé úterý v odpoledních hodinách se můžete těšit na individuální lekce jógy, DNS a dechové terapie. 

Na lekce je potřeba se rezervovat na tel. +420 603 110 696.

Dostupné časy každé úterý v 15:00, 16:00, 17:00, 18:00 a 19:00 hod. Po domluvě je možný i jiný termín.

Joga víkend 3.-5. září 2021

Srdečně vás zvu na podzimní joga víkend v resortu Equitana. Čekají nás 4 lekce jogy a zdravotního cvičení, wellness a, kdo bude mít zájem, i společný výlet po okolí.

Přihlášení a platby přes CK Capro zde: https://www.capro.cz/zajezdy/vikend-plny-jogy-s-terezou-berankovou-2.html

Rozvrh od září 2021

Léto se pomalu chýlí ke konci a připravuji nový rozvrh od září 2021. Doufejme, že nás už nepřekvapí žádná omezení a zákazy.

Obnovují se lekce v ZŠ Mendíků v pondělí a středu ve 20:00, vyhradila jsem nové místo i čas na individuální lekce každé úterý odpoledne a podvečer, stále pokračuji v nově zrekonstruovaném Balance Clubu Brumlovka a těším se i na zářijový joga wellness víkend.

Dechová terapie

Již dlouho jsem uvažovala o lekci, která by byla zaměřená na posílení dechové funkce pro klienty ohrožené problémy s dýchací soustavou. Od útlého věku mých dětí se potýkáme s astmatem a opakovanými respiračními infekty, prošli jsme mnohočetnou lázeňskou terapií a nadšenost s jejími výsledky mě přivedla k pojetí komplexní hodiny dechové terapie, která by zahrnovala jak cvičení tělesné, tak dechové a zároveň obsahovala další podpůrné mechanismy, jako je míčková facilitace, inhalační terapie či specifická masáž hrudního koše.

Pokud by vás toto téma oslovilo, neváhejte mě kontaktovat a domluvit termín. Je možno docházet pravidelně, nebo jen nárazově po odeznění akutních příznaků respiračního onemocnění.

© 2021 Tereza Beránková
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!